ROLSYL

Moskitiery

Moskitiera stanowi skuteczne zabezpieczenie przed insektami. Dzięki siatce, uniemożliwia przedostanie się owadów do wnętrze mieszkania. W upalne dni jest to niezastąpiona ochrona.

Moskitiera ramkowa– stanowi sztywną konstrukcję. Naciągnięta siatka rozpostarta jest na ramce pasującej do wszystkich rodzajów okien, mocowanej za pomocą obrotowych uchwytów. W ofercie kolory ramek – biały, drewnopodobny, ciemnobrązowy, mahoń-nowość! – siatka czarna bądź szara.

Moskitiera drzwiowa– to rozwiązanie stosowane jest szczególnie przy drzwiach balkonowych gdzie specjalnie wzmocniony profil osadzony jest na zawiasach umożliwiając swobodne otwieranie.

Moskitiery rolowane– przeznaczone są do montażu we wnękach po zewnętrznej stronie okna lub drzwi. Obsługa odbywa się za pomocą mechanizmu sprężynowego który zwija siatkę do kasety. Profile dostępne są w kolorach białym i brązowym.

 

MOSKITIERA DRZWIOWA PLISSE 20 MM 16 MM

  • Skuteczna ochrona przed owadami i insektami.
  • Szczególnie polecana do dużych przeszkleń.
  • Brak dolnego profilu stanowi ułatwienie dla osób niepełnosprawnych oraz dzieci.
  • Kolorystyka profili: biały, brązowy, okleina drewnopodobna (Renolit – Złoty dąb).
  • Kolor siatki: szary.
  • Zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza.
  • Produkowana na indywidualny wymiar.


Plisse to idealny system moskitier do drzwi balkonowych. Brak dolnego profilu ułatwia korzystanie z tego systemu. Plisowana siatka po zsunięciu chowa się w prowadnicy bocznej. System umożliwia zasłonięcie nawet bardzo szerokich przejść dzięki możliwości łączenia ze sobą segmentów w różnych konfiguracjach. Moskitiery Plisse charakteryzują się specjalną, plisowaną siatką. Po złożeniu siatka w całości chowa się w profilu bocznym. Tym samym moskitiera zajmuje niewiele miejsca i pozwala w optymalny sposób wykorzystać powierzchnię. Moskitiera skonstruowana jest z profilu aluminiowego, zapewniającego trwałość i stabilność napięcia siatki, która wykonana jest z włókna szklanego pokrytego winylem. Takie rozwiązanie jest niezwykle wygodne, gdyż latem zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza, a jednocześnie chroni przed insektami.